04 травня 2017 року  в коледжі відбулося традиційне свято – свято Інтелекту,  Таланту  й Творчості – пленарне засідання, присвячене підведенню підсумків та закриттю Днів науки та творчості «Інтелект + професіоналізм», що ось уже 10 років поспіль відбуваються щорічно у квітні. 

Голови циклових комісій презентували спільну наукову, творчо-пошукову та творчу діяльність студентів та учнів та педагогічних працівників, що пройшли протягом квітня  в рамках Днів науки та творчості. Вони перегорнули сторінки тих найголовніших подій, що відбулися в навчальному закладі та згадали найцікавіше і найяскравіше. Дні науки та творчості відкрили нові таланти, цікаві та творчі особистості, що  вписали ще одну сторінку в історію коледжу. Про підсумки Днів науки та творчості  директором коледжу виданий наказ, відповідно до якого найактивніші студенти та учні були відзначені нагородами, подарунками, Грамотами та Дипломами. Також на це свято було запрошено та відзначено Дипломами й призами  учнів шкіл м. Білої Церкви та Білоцерківського району, які перемогли у творчому конкурсі з рисунку «Мені є про що сказати…».

Дні науки та творчості  – це серйозний проект, який принесе свої плоди в майбутньому. Кожен  учасник  будь-якого заходу – це  надія, це успіх коледжу. Головне ­–  наполегливість  та працелюбність !  Тоді всі зусилля увінчаються перемогою!

 Усім педагогам та студентам і учням  хочеться побажати плідної праці, успіхів, цікавих відкриттів та,  головне,  задоволення від своєї роботи. Будьте успішними! Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому! Вірте в себе! І успіх вас обов’язково знайде!