На початку 2016/2017 навчального року стартував XVII-й Міський чемпіонат з інтелектуальних ігор. За звання чемпіона – 2017 з інтелектуальних ігор боролися 22 команди загальноосвітніх навчальних закладів, команди Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу та Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну.

Команда коледжу вперше взяла участь у такого роду змаганнях. Гідно дійшовши до півфіналу, наші ерудити поступилися сильнішим командам, що мають багаторічний досвід участі в інтелектуальних іграх: БЗШ №3, БЗШ №5, БСШ №12, БНВО «Перша Білоцерківська гімназія», БНВО «Ліцей – МАН» та Білоцерківський колегіум

(http://osvita-bmr.ucoz.org/news/komandnij_final_eruditiv/2017-05-19-2127 ).

Щоб потрапити до фіналу, наша команда гідно боролася упродовж трьох турів, набуваючи досвіду інтелектуальної боротьби, готуючись до ігор у наступному навчальному році. 

Нагадаємо основний склад команди, який презентував наш коледж на міському чемпіонаті: Бредак Анастасія (капітан команди),  Гулійчук Марія (група М-2), Бочуля Катерина,  Коменотрус Дарина, Буравченко Анастасія (М-1),  Давидов Денис, Войцеховський Юрій, Драбинко Аліна (С 3-4), Верлан Анастасія (ХМ-2).

18 травня у ході фінальної гри «Веселковий млин» грамотою Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради була відзначена Анастасія Бредак, як кращий гравець нашої команди. А Дарина Коменотрус і Юрій Войцеховський отримали приз за правильну відповідь на запитання до глядачів. Вітаємо команду з першими досягненнями і побажаємо усім нашим ерудитам перемог у майбутньому!

 

Керівник клубу інтелектуальних ігор Н.В.Яременко