1 вересня 2017 року в коледжі відбулася святкова лінійка, присвячена Дню знань.

Директор коледжу Алла Олегівна Степура привітала  всіх першокурсників, студентів, учнів  та їх батьків зі світлим  святом — Днем знань, наголосивши  на тому, що вступники зробили правильний вибір, вибравши для навчання наш коледж, спеціальності та  професії, які будуть актуальними завжди, побажала успіхів у навчанні,  щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!

На свято були запрошені почесні гості: священик Української православної церкви Київського патріархату отець Миколай, учасник бойових дій АТО  –Мішковець  Дмитро Пилипович, випускники нашого навчального закладу Романюк Світлана Миколаївна – майстер цеху та Павленко Богдан Іванович  – начальник розкрійної дільниці Товариства з обмеженою відповідальністю«1 квітня», Коменотрус  Дарина – менеджер компанії «Estel», які також привітали усіх присутніх з Днем знань.

Студенти та учні ніколи не забудуть тих, хто загинув заради майбутнього на  Майдані та на Сході України. Тож на честь пам҆яті героїв,  які віддали своє життя за Україну, було покладено квіти до меморіалу Небесної сотні.

Коледжанська родина з радістю приймає в свої обійми нових першокурсників, вручивши їм символічний Студентський квиток.

Вітаємо  усіх зі святом – Днем знань,бажаємо успіхів у навчанні, наполегливості та терпіння, злагоди та миру на рідній землі!