1 вересня в актовій залі коледжу відбувся перший урок на тему: «Україна – держава європейська», який переніс першокурсників у спогади про минуле, розповів про сьогодення і подарував надію на щасливе й світле майбутнє.

Історія кожного народу має героїчні й трагічні, щасливі й сумні сторінки. На долю нашого народу випало багато випробувань. 24  роки Україна не знала війни, але вона не обійшла нашу державу тепер. Сучасні герої  –  хлопці, які  зі зброєю в руках захищають крихкий східний кордон України,  лікарі,  які в мирний час повертають поранених  в АТО з того світу, волонтери – воїни добра. Захищаючи власну гідність і незалежність, наш народ   показав усьому світові, що Україна  –  це демократична, європейська країна.

Ми українцями йдемо у світ і раді з того, що маємо свою державу, мову, свій Майдан. Віримо, що у майбутньому пов'яжемо свою долю з Європою, бо ми того варті, бо ми – серце Європи, бо нас підтримує слово Грушевського, бо ми вслухаємося у заповіти Кобзаря, бо маємо ніжну душу Лесі і мужність Франка, талановитість Марусі Чурай і хоробрість Мазепи.

Саме сьогодні розпочинається якісно новий етап нашого шляху до Європейського Союзу, адже з 1 вересня 2017 року набуває чинності Угода про асоціацію між Україною та ЄС, яка була ратифікована Верховною  Радою  України  та  Європейським  Парламентом 16  вересня  2014р.  та вже забезпечила зростання торгівлі між сторонами та сприяє розвитку підприємництва.

Гостями першого уроку були працівники ТОВ «1 КВІТНЯ», яке знаходиться у нашому місті та успішно розвивається у галузі швейної промисловості, підтримуючи партнерські зв’язки з Німеччиною, Романюк Світлана і Павленко Богдан.

Україна, ставши на шлях реформування та побудови демократичної європейської держави, буде прямувати ним і надалі. Багатою і вільною Україною  пишатимуться наші нащадки. Плекаймо все, що працює на ідею національної єдності, пам’ятаючи про незліченні жертви на вівтар незалежності.

Перший урок підготували та провели викладачі Романюк Таїсія Іванівна,  Пренковська Валентина Олександрівна та студентська лекторська група «Афіна» у складі:  Степанюк Марини (група М-3), Корнієнко Руслани, Показ Дар’ї, Сатюкової Аліни (група Д-2).