Тематична групова гра «Звичайний день незвичайних людей»

Реалії сьогодення змушують визнати, що турбота про інвалідів в основному тримається на щирій добрій волі окремих людей. Від того, як суспільство ставиться до тих, кому важко або неможливо самостійно подбати про себе,  залежить рівень цивілізованості цього суспільства.

Ця категорія людей не вимагає до себе жалості, тому що, як ніхто, давно усвідомили,  що це шлях в нікуди. Вони пристосовуються, як можуть, розраховуючи тільки на власні сили. Так сталося!!! На їх місці могла б опинитися будь-яка інша людина! І для їх виживання не потрібно щось особливе, лише елементарне – можливість жити, жити серед людей, бути в суспільстві і відчувати себе людьми.

Про проблеми інвалідів говорить сучасна світова спільнота, їх перевели в площину активних практичних рішень. Суспільство робить кроки знайти себе в цьому питанні. Студенти, учні та викладачі коледжу не є винятком і приєднуються до цієї міжнародної ініціативи.

Спільно з громадською організацією «Люди», робота якої спрямована на залучення молоді до соціально активної поведінки, викладачі коледжу, студенти І курсу спеціальності Технології легкої промисловості, Моделювання та конструювання промислових виробів та учні ІІ курсу професії «Оператор комп’ютерного набору; секретар керівника»   взяли участь у проведені тематичної групової гри «Звичайний день незвичайних людей».  Протягом гри учасникам створювали ситуації-труднощі, з якими кожного дня зіштовхуються люди з обмеженими можливостями. Підводячи підсумки заходу, студенти, учні та викладачі відповідали на запитання: « Як почувався Ваш персонаж? Що для Вас було найважче і найпростіше? Як Ви спілкувалися один з одним? Чи було легко просити про допомогу? Чи будете Ви діяти по-різному в тій же ситуації? Як Ви почувалися, коли отримали Вашу роль? Чи усвідомлюєте Ви, що в таких ситуаціях Ви спроможні допомогти людям з обмеженими можливостями, якщо вони того потребують і не бути байдужими до них?».

Поставлені запитання викликали жваве обговорення студентством існуючої проблеми. Відчувалася чуйність учасників. Такі заходи сприяють формуванню у молодого покоління рис доброти, милосердя, небайдужості до тих, хто поряд з тобою.

Дякуємо організаторам за проведений захід і сподіваємося на подальшу співпрацю!