Профорієнтаційна робота

29 листопада 2017 р. викладачі та студенти нашого коледжу взяли участь у проведенні тижня дизайну та хенд-мейду в Навчально-виховному комплексі «Узинська гімназія» Білоцерківського району. Викладачі Н.А.Стретович, Г.В.Однорог, О.В.Корнієнко, О.М.Петрушак, Н.В.Яременко та студенти Вікторія Осадча, Яна Бондарчук, Валентина Самотуга, Ірина Любінецька (група ХМ-2), Анастасія Вовна, Віталіна Сугак, Анна Цукренко (група М-1)  провели цікаві, змістовні та захоплюючі майстер-класи:

«Зображення фігури людини за схемою», «Коса – дівоча краса», «Елементи денного макіяжу», «Виготовлення чокера (прикраса-аксесуар)», «Плетення корзин з газетних трубочок», «Декупаж», «Обтискання кабелю локальної мережі», «Створення різдвяного подарункового паковання», «Навчаємося, граючись». Всі учні основної та старшої школи заздалегідь записалися для участі в майстер-класах, тому вони пройшли організовано.

Наші викладачі та студенти захопили своєю творчістю і майстерністю учасників майстер-класів, викликали інтерес до власних хобі та занять, а також познайомили учнівську молодь НВК «Узинська гімназія» та загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 м. Узина із спеціальностями, які можна опанувати, навчаючись у коледжі. Перебіг та результати пізнавально-творчої діяльності можна переглянути на світлинах.