Перемога на «WORLDSКILLS UKRAINE»

30 листопада 2017 року в Київському національному університеті будівництва і архітектури відбулася  церемонія відкриття Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WORLDSКILLS UKRAINE». На урочистості з нагоди відкриття конкурсу завітали  високоповажні гості: віце-прем'єр-міністр України Кириленко В'ячеслав Анатолійович, заступник Міністра освіти і науки України Хобзей Павло Кузьмович, ректор Київського національного університету будівництва і архітектури Куліков Петро Мусійович, представники роботодавців та багато інших гостей. Всеукраїнський конкурс професійної майстерності WorldSkills Ukraine проходить в Україні вдруге за підтримки Міністерства освіти і науки України.

01 грудня 2017 року відбувся конкурс «WORLDSКILLS UKRAINE» за компетенцією «Перукарського мистецтва». Київську область з даної компетенції представляла студентка Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну Білик Ірина під керівництвом викладача Шмегельської Юлії Василівни. .За результатами конкурсу студентка посіла ІІ – призове місце в номінації тематична зачіска на піднятому волоссі «Молодіжна вечірка».

Робота була оцінена високопрофесійним журі до складу якого входили Е. Калкатов, В. Ніколаєв, Н.Бєлік, Н. Богомолова. І. Браілко.