Співпраця із вищими начальними закладами

З метою надання якісної практичної підготовки під час навчальної практики дуже важливо налагоджувати співпрацю із ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації та державними установами професійного напрямку студентів.

6 грудня 2017 року викладачі відділення інформаційно-комунікаційних технологій Кулик К.А. та Алієва Т.М. за підтримки викладачів кафедри інновацій та інформаційної діяльності в освіті НПУ імені М.П. Драгоманова організовали проведення навчальної практики в групі студентів спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» на базі комп’ютерних кабінетів університету та в приміщенні Центрального державного кінофотофоноархіву України імені Г.С. Пшеничного.

Під час заняття студенти виконували практичні завдання в програмах пакету MS Office. В архіві проведено лекцію із історії створення установи, продемонстровано історичні, унікальні фрагменти фільмів та аудіозаписів ХХ століття, студентів ознайомили із каталогами кіно і фотодокументів, умовами та особливостями зберігання документів у сховищах.