Всеукраїнський тиждень права – 2017

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 року № 579-р. 8-13 грудня 2017 року у коледжі було проведено Всеукраїнський тиждень права.

Всеукраїнський тиждень права проводиться з метою підвищення рівня правової освіти та правової культури громадян, утвердження в Україні поваги до найвищих цінностей, які охороняються законом.

Розпочався тиждень з проведення відкритого Всеукраїнського уроку «Права людини» для студентів І курсу, які навчаються за спеціальностями «Технології легкої промисловості», «Моделювання та конструювання промислових виробів». Під час уроку обговорювалися такі питання: історія виникнення прав людини, зміст та значення Загальної декларації прав людини, стан дотримання прав людини в Україні.

Значний інтерес викликав у студентів та учнів коледжу лекторій «Європейський суд з прав людини», проведений лекторською групою «Афіна». У ході лекторію його учасники ознайомилися з історією створення та функціями Європейського суду з прав людини, його діяльністю з розгляду звернень громадян України. Усім учасникам була запропонована пам’ятка «Європейський суд з прав людини: алгоритм звернення»,  розроблена організаторами лекторію.

Упродовж тижня учні, студенти та викладачі мали можливість ознайомитися у бібліотеці коледжу з тематичною книжковою виставкою «Законодавство України».

Завідувачем бібліотеки Л.М.Маловічко організовано та проведено інформаційну годину «Відповідальність підлітків за свої вчинки».  Студенти факультету права та лінгвістики Білоцерківського  національного аграрного університету, члени юридичної клініки безоплатного надання правової допомоги Анжела Олійник та Аня Сулима ознайомили присутніх з кримінальною та адміністративною відповідальністю підлітків за скоєння злочинів, відповіли на численні запитання учасників зустрічі про їхні права, дії, вчинки, поведінку та цінності людського життя.

Всі учасники правоінформаційних та правовиховних форм роботи, проведених у дні Всеукраїнського тижня права, удосконалили знання про свої права та обов’язки, усвідомили важливість шанобливого ставлення до прав та свобод інших людей, необхідність дотримання принципу верховенства права та закону в державі.

Щиро дякуємо всім, хто надав підтримку, доклав зусиль і праці до підготовки та проведення Всеукраїнського тижня права.