На зустріч мрії

7 грудня Білоцерківський коледж сервісу та дизайну запросив гостей на день відкритих дверей. Учнів шкіл міста радо зустрічали студенти та викладачі навчального закладу.

З вітальним словом до майбутніх студентів звернулися Заслужений працівник освіти України, директор Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну Степура Алла Олегівна, начальник відділу вищої освіти управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Ткаченко Юлія Віталіївна, заступник директора з виховною роботи та соціального захисту студентів Дога Ірина Пантеліївна та відповідальний секретар приймальної комісії Копитько Ніна Григорівна.

Педагоги представили детальну інформацію про особливості та форми навчання кожній із спеціальностей та професій, проходження практики та проведення конкурсів професійної майстерності, наявність різноманітних гуртків, а студенти підготували номери художньої самодіяльності. Родзинкою зустрічі стали майстер-класи, на яких учні шкіл міста мали змогу доторкнутись до своєї мрії у вигляді майбутньої бажаної професії.

Зустрічали гостей на майстер-класах представники відділення інформаційно-комунікаційних технологій - «Обтискання кабелю комп’ютерної мережі», «Виготовлення новорічної прикраси», «Виготовлення експрес-пакування»; швейного відділення - «Оздоблення та оновлення одягу», «Квітка маку», «Оберіг своїми руками», «Виготовлення своїми руками прикраси Чокер», «Виготовлення прикрас для волосся (обручі та віночки)», «Виготовлення шкатулки для прикрас», «Декупаж на тканині»;   перукарського відділення - «Догляд за шкірою обличчя в підлітковому віці. Моделювання форми брів», «Сучасна коса. Стильні кучері», «Нарощування волосся. Афроплетіння», «Пропорції фігури людини», «Послідовність виконання побудови голови людини», «Створення вітальної  листівки».

Усі учасники відзначили, що знайомство з коледжем справило на них велике враження. Сподіваємося, що ця зустріч допоможе учням шкіл міста визначитись із майбутньою професією та остаточно вирішити, де продовжити здобувати освіту після закінчення навчання у школі.