Майстер – клас від Ігоря Браілка "Еstel professional"

Важливою складовою навчання, є мотивація учнів та студентів до здобуття умінь та навиків в обраній професії. Найбільшої результативності в цьому дає спілкування з метрами, фахівцями, які досягли високих результатів, обмін досвідом та демонстрація власних вмінь.

12 грудня в Білоцерківському коледжі сервісу та дизайну відбувся майстер - клас від  ESTEL який провели ведучий тренер - технолог ESTEL Professional, перукар - стиліст, переможець міжнародного конкурсу «Зірка ESTEL», суддя всеукраїнських конкурсів перукарського мистецтва  Ігор Браілко та технолог ESTEL Professional Юлія Сачок.

Під час майстер – класу виконувалися чоловічі та жіночі стрижки, а також дві зачіски, що демонструвалися на Fashion LooK в м. Київ. Атмосфера заходу була дружня, спілкування з технологами була відверта, учні та студенти отримали відповіді на запитання, які в них виникали.

З метою максимально наблизити процес навчання до виробництва в  рамках дуальної освіти на майстер - клас були запрошені представники  салонів-перукарень, в яких проходять виробничу, технологічну та переддипломну практику наші студенти та учні, зокрема салони - перукарні «Чарівниця», «Наталі», «Золушка».

Всі присутні отримали масу задоволення, як від майстерності майстрів так і від живого спілкування з спеціалістами високої професійної майстерності.