Молодь за енергоефективність та енергозбереження

14 грудня 2017 року наші студенти: голова студентської ради Головата Богдана, голова студентської ради швейного відділення Шаройкіна Іванна та голова студентської ради відділення інформаційно-комунікаційних технологій Корнієнко Руслана взяли участь в акції «Молодь за енергоефективність та енергозбереження».

 Студентам була проведена лекція на тему : «Запровадження та забезпечення функціонування і розвитку системи енергетичного менеджменту в м. Білій Церкві для здійснення моніторингу ефективності використання енергетичних та інших ресурсів». Формування свідомості у студентів щодо раціоналізації витрат енергоресурсів є важливим аспектом їх розвитку. У ході лекції слшухачів ознайомили з реалізацією Стратегії розвитку міста Білої Церкви до 2025 року,  а також з проблемами енергозбереження та нераціонального використання енергоресурсів.

Далі студенти завітали до товариства з обмеженою відповідальністю «Білоцерківський завод «Трібо» - заводу тормозних дисків, колодок та систем, на якому студентів ознайомили з технологією виробництва продукції та історією закладу.

Максимальна увага приділяється контролю якості продукції. Контроль якості на всіх етапах виробництва проводиться лабораторією, атестованою за всіма стандартами. Спеціалісти ТОВ «Білоцерківський завод «Трібо» розробляють та впроваджують нові технології, які дозволяють швидко реагувати на зміни світових тенденцій, пов’язаних з ростом вимог споживачів. Основою стратегічної політики підприємства вважають орієнтацію на високу якість продукції з урахуванням конкретних вимог споживачів, розширення асортименту продукції, розробку нових видів продукції, підтримку репутації надійного та перспективного партнера на вітчизняному та зарубіжному ринках.

Потім була проведена екскурсія до пам’ятки національного значення «Замкова гора». По завершенню акції учасникам вручено сертифікати.