День закоханих

День святого Валентина – свято закоханих  – відзначається  в Европі 14 лютого з XIII століття, в США – з 1777 року, в Україні – з початку 90-х років  минулого століття.

Не оминуло це романтичне свято й Білоцерківський коледж сервісу та дизайну.

Студенти відділення ІКТ,  яких підтримали студенти груп М-1 та М-2, підготували святкову лінійку, на якій театрально розповіли про історію виникнення свята та нині традиційних його символів та атрибутів. Активи груп привітали учнів та студентів святковими піснями. І це не кінець, продовження свята – конкурс ікебан та газет, де представили свої роботи академічні групи.

Ми вітаємо всіх зі святом закоханих і бажаємо не тільки в цей день отримати якомога більше «валентинок» з теплими словами, а щоб і протягом усього життя вас супроводжувало, підтримувало і надихало прекрасне почуття – Любов!

 

Ще з самого ранку гуртожиток коледжу наповнився приємними емоціями. До привітань долучилася  редакційна комісія, котра внесла маленьку інтригу, роздавши любовні пророчення .

У читальній залі бібліотеки коледжу відбувся вечір поезії «Ода коханню»  – до дня Святого Валентина   – покровителя всіх закоханих.  Присутні на вечорі студенти  з  увагою слухали вірші про кохання Ліни Костенко, В. Симоненко , І. Франка  у виконанні    Козубенко  Дарини (гр. М-1), Косенко Анатолія (гр. Д-2), Степанова Олександра (гр. ОП 1-2).

Для кожної людини цей день  особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця.