Герої не вмирають!

В Україні 20 лютого відзначається День вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні.  

Гіркі події лютневих днів 2014 року не могли залишити байдужими учнів та студентів нашого навчального закладу. З метою формування у молоді патріотизму, почуття поваги до учасників Революції гідності, гордості за українську націю і незалежність держави та вшанування подвигу Героїв Майдану, в актовій залі коледжу групою М-2 під керівництвом класного керівника Поштаренко Л.П. була проведена відкрита виховна година «Герої не вмирають», розпочата з виконання Державного гімну України.

Завдяки мультимедійним матеріалам відбулися спогади, як чотири роки тому український народ вийшов на Майдан для того, щоб відстояти наші права і свободи, наш європейський вибір.

З 18 лютого почалися найзапекліші та найкривавіші сутички протестувальників – учасників Євромайдану з підрозділами правоохоронних органів, що згодом призвело до великих людських жертв. Полеглих учасників акцій протесту назвали Небесною сотнею. У ході проведення виховного заходу їх пригадали поіменно. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими ангелами-охоронцями на небі. Українські ангели загинули за незалежність нашої держави, за честь, за волю, за право бути українцем, і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним.

Під час виховної години палала свіча Пам’яті. Cтуденти групи виконали пісні «Небо падає» та «Сто журавлів», прозвучав вірш «Мамо, не плач, я повернусь весною», присвячений матерям загиблих героїв,  та линув жалобний гімн Майдану за Небесною сотнею «Гей, пливе кача...».

Безумовно, жодного з нас події, що відбувалися, не залишили байдужими. Емоції й спогади завжди житимуть у наших серцях. Ми все пам’ятаємо.

На знак безмірної вдячності та шани до Героїв Майдану, право поставити свічки Пам’яті та покласти квіти до стели Небесної сотні в м. Біла Церква було надано кращим студентам групи М-2 Безпечній Валерії та Коменотрус Дарині.

 

З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні, прищеплення любові до Батьківщини, виховання національно-патріотичної свідомості

20 лютого в гуртожитку №1 відбувся урок-пам’яті «На варті наших душ – Небесна сотня». Присутні згадали про кожного Героя Небесної сотні, переглядаючи хроніки подій,  які розпочалися 22 листопада 2013 року.

З глибоким почуттям тривоги та болю учні та студенти декламували поетичні рядки, написані в ті буремні дні на Майдані.

Світла людська пам’ять кожному, чиє життя обірвалося в серці української столиці, всім тим, хто боровся і загинув за світле майбутнє свого народу!