2702.jpg

Шановна Ларисо Романівно!

Адміністрація, весь колектив коледжу щиро вітають Вас зі славним ювілеєм – 50-річчям із дня народження. З нагоди цієї події прийміть від нас найщиріші побажання міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту. Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи!

За час роботи в коледжі Ви проявили себе як доброзичлива, відповідальна та творча людина.

Двадцять дев’ять років трудового стажу в коледжі свідчать про стабільність натури, про любов до справи, яку обрали, та навчального закладу, який для Вас став другою домівкою. Ви вмієте згуртувати навколо себе студентів, мотивувати їх до фахової праці та творчого розвитку.

Ви завжди прагнете бути обізнаною у фахових та педагогічних інноваціях і успішно впроваджуєте все  у своїй роботі. Як результат, вже багато років Ви займаєте найвищі щаблинки в рейтингу майстрів виробничого навчання коледжу та на конкурсах фахової майстерності.

Оптиміст за характером, завжди усміхнена, щира, привітна, уважна. Вас цінує адміністрація коледжу за професіоналізм, відповідальність, небайдужість, сумлінну працю та вміння згуртувати навколо  себе колектив.

Як незмінна вже багато років голова профкому коледжу, Ви завжди готові допомогти кожному, хто цього потребує. Ви – ініціатор та активний учасник заходів, які об’єднують колектив працівників.

Вас поважають колеги за порядність та уважне ставлення до кожного.

Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.

Нехай життя завжди буде світлим і радісним, як цей святковий день, а щиросердечні привітання від рідних, друзів та колег додадуть життєвої наснаги у скарбничку вашої щирої та доброї душі. Людська шана хай буде подякою вам за плідну працю, за мудрість, за вміння творити і дарувати людям добро. Від усього серця бажаємо Вам, міцного здоров’я, оптимізму, родинного благополуччя, Божої благодаті на многії літа!

Спинити час ніхто не взмозі
І грає ліс, і квітне сад.
На вашім сонячнім порозі
З’явилось мудрих 50

 Директор та колектив коледжу