Співпраця на користь

Будь-якій людині досить складно бути без підтримки рідних, друзів та й взагалі небайдужих людей, а особливо тоді, коли стається біда. На жаль, у шкільну родину Білоцерківської ЗОШ № 11 прийшла біда: 16-річний Ян Мельник отримав вогнепальне поранення в око. Проведено багато операцій, щоб врятувати життя. А зараз для того, щоб бути повноцінною людиною, Яну потрібно зібрати на реабілітацію 12000 доларів.

Учні та вчителі школи постійно допомагають хлопцеві, проводячи різні ярмарки та майстер-класи, кошти від яких перераховують на одужання Яна. Ось і 5 та 6 березня 2018 року були проведені благодійні майстер-класи з виготовлення листівок.

 У рамках співпраці нашого навчального закладу зі школою до цієї корисної справи, під керівництвом Поштаренко Л.П., долучилися і наші студенти: Роман Степаненко та Сергій Леус (група ОП 1-2), які є випускниками цієї школи, Костанопуло Марія, Кулинич Вікторія, Сисолятіна Анна та Черненко Марія (група М-2), Никитюк Іванна та Ремінська Богдана (група М-3). У студентів коледжу залишилися приємні враження від щирого спілкування з школярами та того, що вони змогли допомогти їм виготовити вітальні листівки.

А ще невдовзі, 15-го березня, у Палаці культури «Росава» буде проведено благодійний концерт. Тож купуй квиток, отримуй задоволення від концерту та допомагай Яну. Давайте спільно позитивом здолаємо біду.