Закріплюємо знання та навички на базі телекомунікаційного провайдера «Воля»

12 березня 2018 року з метою закріплення теоретичних знань з будови та експлуатації обладнання для комп’ютерних мереж  учні, що навчаються за професією «Оператор з обробки інформації та програмного  забезпечення»,  під керівництвом викладача Володько М.Ю. відвідали  службу по роботі  з інтернет технологіями загальнонаціонального українського телекомунікаційного провайдера «ВОЛЯ» .

Співробітники служби  Макарцев  Є.В. (стариший технік )   та Олійник А.В.(технік) провели  практичне заняття по  підключенню та налаштуванню функціонування мережі Інтернет за технологією Data Over Cable Service Interface Specifications (DOCSIS).

Керівник служби сервісу та підключення  Гацанюк Петро Петрович розкрив секрети правильного повного  процесу по роботі із технологією DOCSIS, її налаштуванню та усуненню несправностей.

Учні групи ОП 1-2 під керівництвом  старшого техніка оволоділи практичними навиками щодо  обтискання коаксіального кабелю, тестування потужності сигналу передачі даних та організації ієрархії передачі даних за технологією DOCSIS.

У ході виконання практичних завдань керівником служби сервісу та підключення  було відзначено, що учні мають ґрунтовні теоретичні знання, що дозволило їм  швидко виконати практичну роботу.

Було узгоджені питання щодо проходження виробничої практики учнями групи ОП 1-2 на даному підприємстві та за її результатами подальшого працевлаштування.

Учні переконались, що теоретичні та практичні навички, отримані під час навчання  в коледжі , сьогодні активно застосовуються на потужних та сучасних підприємствах.