Лекційно-практичне заняття на базі ПАТ «Білоцерківська книжкова фабрика»

5 квітня  2018 року студенти  коледжу, що навчаються за спеціальністю  Видавництво та поліграфія. Комп’ютерна обробка текстової, графічної та образної інформації  під керівництвом викладача Володько М.Ю. відвідали  лекторій - практикум  на тему: «Використання фотоформ  офсетного способу друку»  від ПАТ «Білоцерківська книжкова фабрика».

ПАТ «Білоцерківська книжкова фабрика» – найбільше видавничо-поліграфічне підприємство Київської області.  Видавництво спеціалізується  на випуску книг, а також найрізноманітніших поліграфічних товарів широкого вжитку.

Лекційно-практичне заняття було проведено  видавничою групою досвідчених професіоналів  на чолі із представником відділу розробки машрутно-технлогічних карт – Петрович Мариною Сергіївною.

Студенти коледжу стали учасниками  впровадженої у виробництво сучасної технології формних, друкарських та палітурних процесів, що дають змогу виготовляти книги якісно та в короткі терміни.

Студенти отримали можливість попрацювати на обладнанні для проявлення пластин; двофарбовій друкарській машині, п’яти фарбовій друкарській машині з секцією лакування та фальцювальній машині.

Студенти усвідомили , що повний технологічний  процес офсетного друку дає можливість друкувати за повної завантаженості до 15 млн. примірників, переробляючи таким чином до 100 тис. тон паперу впродовж року.