Пізнаємо тонкощі технології сублімаційного друку

03 квітня 2018 року учні  коледжу, що навчаються за професією Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення  під керівництвом викладача Володько М.Ю. відвідали  майстер-клас на тему: «Технологія сублімаційного друку при перенесенні зображення на керамічні вироби» від  ФОП «Надобенко Т.М.».

Учні під керівництвом  дизайнера підприємства Ніколайцевої  І.І.  оволоділи технологією сублімаційного нанесення.   Створення  макетів  для нанесення на вироби відбувалося в процесі практичних занять  в коледжі, а от перенесення макетів безпосередньо на робочу поверхню виробу – на обладнанні ФОП «Надобенко Т.М.».

Учні зрозуміли, що для відтворення повного технологічного процесу сублімаційного друку необхідно мати не лише обладнання для запікання малюнку на поверхні у вигляді термопресу, а й

спеціальне обладнання для попереднього друку, оснащене відповідними чорнилами, та спеціальний папір, що дає змогу здійснити термоперенесення.

Результатом майстер-класу стали віддруковані макети на керамічних чашках, які поповнили виставкову колекцію практичних досягнень учнів коледжу.