Навчання діловодів в сучасних виробничих умовах

5 квітня студенти групи Д-2 під керівництвом викладача Петрушак О. М. відвідали лекторій-практикум  на тему: «Принцип роботи Єдиної державної електронної бази з питань освіти України».

На сьогодні галузь освіти докорінно змінюється. Так в діяльності ВНЗ та профтехосвіти обов’язковим є внесення особистих даних учнів та студентів до Єдиної державної електронної бази з питань освіти. Єдина база забезпечує автоматизацію ліцензування освітньої діяльності, вступ до навчальних закладів шляхом подання документів через Інтернет (електронний вступ), формує рейтингові списки вступників та списків вступників, рекомендованих до зарахування, відповідає за достовірність даних, чесність та відкритість освітнього процесу нашої держави.

Оператор коледжу при роботі в веб-сервісі ЄДЕБО-клієнт Хвалько Наталія Василівна детально на конкретних прикладах продемонструвала роботу системи. Майбутні фахівці-діловоди власноруч перевірили на достовірність документ про освіту конкретної особи. Порівняли Єдину базу з навчальною базою даних, створеною під час практичних занять. Такі заняття дають можливість удосконалювати фахові знання, формують практичні навички студентів.