Відточуємо практичну майстерність на підприємствах міста

11 квітня 2018 року студенти коледжу, що навчаються за спеціальністю Видавництво та поліграфія. Комп’ютерна обробка текстової, графічної та образної інформації під керівництвом викладача Володько М.Ю. на базі

 ФОП «Надобенко Т.М.» виконали практичну роботу на тему: «Технологія сублімаційного друку».

Студенти під керівництвом дизайнера-технолога  підприємства Левенчук О.В. оволоділи технологією сублімаційного нанесення.

Створення  макетів  для нанесення на вироби відбувалося в процесі практичних занять  в коледжі, а от перенесення макетів безпосередньо на робочу поверхню виробу – на обладнанні ФОП «Надобенко Т.М.».

Студенти зрозуміли, що для відтворення повного технологічного процесу сублімаційного друку необхідно мати не лише обладнання для запікання малюнку на поверхні у вигляді термопресу, а й

спеціальне обладнання для попереднього друку, оснащене відповідними чорнилами, та спеціальний папір, що дає змогу здійснити термоперенесення.

Результатом виконання практичної роботи стали віддруковані макети на керамічних чашках, які поповнили виставкову колекцію практичних досягнень студентів коледжу.