Тонкощі друкарських та післядрукарських процесів цифрового друку на базі ТОВ «Неон – НТ»

12 квітня 2018 року студенти коледжу, що навчаються за спеціальністю Видавництво та поліграфія. Комп’ютерна обробка текстової, графічної та образної інформації під керівництвом викладача Володько М.Ю. на базі ТОВ «Неон – НТ» виконали практичну роботу на тему: «Особливості технології цифрового друку на різних поверхнях».

Студенти під керівництвом друкаря  та макетника підприємства оволоділи технологією друкарських та післядрукарських процесів цифрового друку.

Створення макетів для друку відбувалося в процесі практичних занять в коледжі, а от здійснення друку на банерній тканині цифровим способом та післядрукурські технологічні операції   – на обладнанні ТОВ «Неон – НТ».

Студенти зрозуміли, що для відтворення повного технологічного процесу цифрового друку на різних поверхнях необхідно мати не лише обладнання для здійснення друку у вигляді широкоформатного цифрового плотера, а й спеціальне обладнання для здійснення післядрукарських операцій, що дає змогу здійснити перенесення віддрукованого макету на будь-яку поверхню.

Результатом виконання практичної роботи стали віддруковані макети на банерній тканині, оздоблені люверсами, та таблички різного тематичного змісту, які були передані замовникам ТОВ «Неон – НТ» .