Квест «Майстерня дизайнера»

Майстерня дизайнера відкриває нам світ його почуттів і думок. Кожна дрібниця, яку ми бачимо там, пов’язана з поривами, прагненнями і смаком, творчістю і майстерністю. Дизайнер – це не тільки професія – це спосіб життя.  Тому  всі наші студенти вже є дизайнерами за покликом душі.  «Хто відчув насолоду творчості, для того всі інші насолоди не існують», – говорив А.П.Чехов.

11 квітня викладачі мистецьких дисциплін Лемешко Л.Ю., Стретович Н.А. та Коваль Л.В. провели квест «Майстерня дизайнера» серед груп М-3, ХМ-2 та ХМ-1.

Головна його мета: повторити вивчений теоретичний матеріал; активізувати розумову діяльність; сформувати стійкий інтерес до дисциплін мистецького напрямку.

Завдання  були цікаві, складні, різнопланові.  У «Вітальні» дизайнера  студенти розгадували кросворд, в «Кабінеті» допомагали скласти таблицю «Образотворче мистецтво та його види», у «Виставковій» встановлювали відповідність: художник – картина, в «Майстерні» показували свої практичні навички у відповідній живописній техніці, створюючи емблему команди, а в «Студії» писали портрет із закритими очима.

Студенти швидко  і якісно виконували визначені завдання. У результаті команди груп М-3 і ХМ-2 розділили І призове  місце, група ХМ-1 посіла ІІ місце.

Вітаємо переможців!