Тематична гра “Friendship Kingdom”

25 квітня  на базі коледжу проходила чергова гра англійською мовою “ Friendship Kingdom ”(“Королівство дружби”) спільно з громадською організацією «Люди», робота якої спрямована на залучення молоді до соціально активної поведінки. У грі взяли участь 15 учнів  та студентів нашого коледжу.

Нині серед молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми один до одного.

Останніми роками визнано поширення в освітній практиці такого явища, як   булінг. Це соціальна проблема всього світу протягом останніх ста років.

Булінг (bullying, від англ. Bully – хуліган, забіяка,  задирака, грубіян) визначається як утиск, дискримінація, цькування.

Мотивацією до булінгу стають задрість, помста, відчуття неприязні, прагнення відновити справедливість, боротьба за владу, потреба підпорядкування лідерові і т. д.

Метою гри було підняти або покращити соціальну обізнаність та справедливість шляхом надання прикладів і ситуацій у сфері антидискримінації.

У кожної людини є почуття власної гідності, вона прагне поважати інших і хоче, щоб до неї ставилися також з повагою. І в цьому людям, насамперед, допомагають правила ввічливості,вироблені людством для того, щоб наше життя та стосунки були людяними.

Поважати людей – це насамперед бути порядним у всіх своїх вчинках і діях. Поважати – значить боротися з неповагою. Цьому і сприяла тематична гра.