«Ми всі ланки одного ланцюга»

В одному кліматі рослина може розквітнути, в іншому – зачахнути. Те ж саме можна сказати і про психологічний клімат студентського колективу: в одних умовах учні та студенти відчувають себе некомфортно, їх особистісний ріст сповільнюється, в інших – колектив функціонує оптимально і його члени отримують можливість максимально реалізувати свій потенціал. Саме для створення сприятливого середовища в колективі майстер виробничого навчання, Кулик К.А., на засіданні метооб’єднання класних керівників виступила на тему «Адаптація учнів першого курсу до умов навчання в коледжі».

Викладачам коледжу було запропоновано проведення ігор-тренінгів для комфортної адаптації підлітків у нове соціальне середовище. Педагоги взяли активну участь у виконанні вправи на згуртованість, що створило позитивну, доброзичливу атмосферу.

Вперше, дану методику для учнів та студентів коледжу було застосовано під час лекційно-практичного заняття на базі сучасної української ІТ-компанії MacPaw.

Ми всі ланки одного ланцюга, який називається Білоцерківський коледж сервісу та дизайну. Рушійною силою для нас є одна мета – забезпечити комфортне та якісне навчання.