Лекційно-практичне заняття на базі ПАТ «Білоцерківська книжкова фабрика»

03 жовтня 2018 року студенти групи Кс-1, які навчаються за спеціальністю  Видавництво та поліграфія  Комп’ютерна обробка текстової, графічної та образної інформації  під керівництвом викладача

Володько М.Ю. відвідали  лекторій - практикум  на тему: «Повний технологічний процес офсетного способу»  від ПрАТ «Білоцерківська книжкова фабрика».

ПрАТ «Білоцерківська книжкова фабрика» – найбільше видавничо-поліграфічне підприємство Київської області.  Видавництво спеціалізується  на випуску книг, а також найрізноманітніших поліграфічних товарів широкого вжитку.  

Лекційно-практичне заняття було проведено  видавничою групою досвідчених професіоналів  на чолі із представником відділу розробки машрутно-технлогічних карт – Петрович Мариною Сергіївною.

Студенти коледжу стали учасниками  впровадженої у виробництво сучасної технології формних, друкарських та палітурних процесів, що дають змогу виготовляти книги якісно та в короткі терміни.

Студенти отримали можливість попрацювати на обладнанні для флатування та обрізки паперу, виготовлення друкарських пластин, однофарбовій друкарській машині Planeta та  чотирьохфарбовій друкарській машині Rapida.

Студенти усвідомили, що повний технологічний  процес офсетного друку дає можливість друкувати за повної завантаженості до 15 млн. примірників, переробляючи таким чином до 100 тис. тон паперу впродовж року.