PROстір соціальної реклами

1 грудня  2018 року стартував новий напрямок проекту PROстір соціальної реклами на тему: «Не будь байдужим!», організований педагогами циклової комісії «Документознавство та комп’ютерні технології» на базі Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну.

Проект має на меті привернути увагу студентської молоді до важливих проблем соціуму та можливі шляхи їх розв’язання або уникнення.

Тематика напрямку присвячена Міжнародному  дню боротьби зі СНІДом та Міжнародному дню людей з обмеженими фізичними можливостями, а також іншим важливим проблемам соціуму.

Відеофрагменти, що відображають суть соціальних проблем, таких як: алкоголізм, паління, наркоманія, насильство, булінг, самогубство та ранні вагітності, представлено учнями групи ОП 5-6. Трансляція відеофрагментів відбуватиметься з 03 по 07 грудня в холі коледжу.

Виставкові роботи  у вигляді друкованої поліграфічної продукції, виконані студентами та учнями груп: Кс-1, Оп 1-2, Кс-2 та М-4. Діюча виставка поліграфічних видань розташована у фойє актової зали. Визначення найкращих робіт відбуватиметься шляхом голосування з 03 по 07 грудня y офіційній групі коледжу: https://www.facebook.com/groups/bcsd.org.ua/

Долучайтесь до голосування!