Покласти край шкідливим звичкам

Одне з важливих завдань суспільства – виховати фізично, морально, соціально, духовно здорову людину. Здоровий  спосіб життя передбачає дотримання виконання певних правил, що забезпечують гармонійний розвиток, високу працездатність, духовну рівновагу та здоров’я учня та студента коледжу. Зрозуміло, що для того, аби бути здоровим, потрібно докласти певних зусиль і не набувати шкідливих звичок. Якщо із якихось причин вони вже є, то треба ужити всіх заходів, аби їх позбутися.

Соціальним педагогом коледжу Коваленко А. М. та практичним психологом аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій України у Київській області Бабанюк В. С. серед учнів та студентів І курсу були проведені виховні години: «Вплив шкідливих звичок на організм людини. Безпека життєдіяльності».

Під час цих заходів діти ще раз переконалися, що наркотики, алкоголь, нікотин та інші наркотичні речовини шкодять всьому організму людини. Вони несуть у собі суспільну і валеологічну небезпеку (деградація особистості, хронічні захворювання, смерть). Тому так важливо покласти край шкідливим звичкам. Краще вести здоровий спосіб життя і не вкорочувати собі віку.