Педагогічні дебати

Під час зимових канікул педагогічні працівники коледжу плідно працюють над удосконаленням своїх педагогічних,  методичних та професійних  компетентностей.

17 січня 2019 року в інформаційно-ресурсному центрі відбулися педагогічні дебати на тему: «Складові іміджу сучасного педагога», модераторами яких були методисти коледжу Табурчак Т. В. та Копитько Н. Г.

За допомогою «мозкового штурму», творчого пошуку експертів відбулась конструктивна, ділова розмова щодо складових іміджу педагога, що сприяє змінам у психології педагогічних працівників. Сучасному успішному педагогу потрібно відповідати вимогам часу та суспільства.

Дебати стимулювали педагогічних працівників до роздумів щодо основних складових іміджу педагога в умовах сучасних позитивних змін у вищій освіті. На розгляд винесено питання складових іміджу: «Мова і культура мовлення педагога», «Мотиваційний аспект сучасного педагога», «Емоційно-моральна складова іміджу сучасного педагога». Було створено три групи для обговорення запропонованих проблемних запитань чи ситуацій, винесених для розгляду, - «за»;  «проти», «альтернатива». Експерти: заступник директора з НР Тимченко С. В., заступник директора з ВР Дога І. П., керівник фізичного виховання Криворот Н. Ю.  підсумували виступи та аргументи учасників кожного етапу дебатів.

Нові та ефективні форми  методичної роботи сприяють удосконаленню педагогічної майстерності педагога.