Батьківські збори

Сім’я і навчальний

заклад є осередками

духовності та культури

08 лютого в Білоцерківському коледжі сервісу та дизайну відбулися загальноколеджанські батьківські збори. Традиційно для батьків І курсу проводився концерт, який підготували їхні діти. 

З вітальним словом до батьків звернулася директор коледжу Степура А. О.,  яка відмітила, що студенти перших курсів досить швидко адаптувались до навчального закладу і вже, мають певні успіхи у навчальній, виховній, спортивній діяльності та у гуртках художньої самодіяльності. Окремим батькам за належне виховання та турботу про освіту дітей було вручено подяки.

Учні та студенти порадували своїх батьків та всіх присутніх в залі цікавими художніми номерами. А саме виступами народного ансамблю барабанщиць, театру моди та зачіски «Діамодус», команди КВН «Машина Зінгера», красивими піснями, віршами та танцями.   Після чого збори продовжувались у групах, де батьки поспілкувалися з класними керівниками та майстрами з виробничого навчання, дізналися про навчальні досягнення  та побачити чим живуть їхні діти в коледжі.