«Квадрати» художника В’ячеслава Соколовського

2 квітня у виставковій залі Білоцерківської бібліотеки №8 відбулася презентація художніх робіт «Квадрати» нашого земляка - Соколовського В’ячеслава Івановича. На відкритті виставки побували студенти коледжу, які навчаються  за спеціальностями  «Моделювання та конструювання промислових виробів» і «Перукарське мистецтво та декоративна косметика».

Народився і виріс художник в Білій Церкві. Після закінчення школи №18 вступив до авіаційного військового училища. Навчаючись військовій справі, кожну вільну хвилину малював, ліпив, займався творчістю.

Після закінчення училища повернувся в рідне місто і працював склодувом, круп’є, барменом, тату- майстром. Зараз займається декоративним ліпленням і розписом фасадів будинків, іконописом. Улюблена справа – художня фотографія та туризм. В’ячеслав з великим захватом розповідає про свої сімейні походи і поїздки.

В’ячеслав Соколовський – художник, який малює картини не пензлем, а внутрішнім вогнем. Його картини випромінюють дивовижну енергетику, що дарує серцю радість.  

Виставка не залишила байдужими ні студентів, ні викладачів коледжу, які пройнялися філософським змістом творів сучасного мистецтва. Студенти отримали натхнення до творчого та професійного росту та бажання  розвиватися.