На зустріч пригодам і мальовничим видам

Україна — країна різних ландшафтів: від гір до моря, від полонин до степів. Тому не дивно, що тут так багато дивовижних і різноманітних парків.

03 квітня 2019 року лекторська група «Афіна» у складі учнів І курсу професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» (Чаліч В., Белецкий І., Вознесенський А., Стовбецький В., Кулак А., Моргун І., Третяк М., Петрівський І., Музика О., Шадура В., Бойко Р., Кунакова В., ЧерненкоД., Гончар В., Курков М.) в рамках Днів науки та творчості провела  лекторій на тему: «Національні природні парки України».

Учні познайомили присутніх з 4-ма із 49-ти Національних природних парків, що налічуються в нашій країні.  Це не просто річки, ліси, гори  чи пустелі. Це місця особливої, винятково красивої природи нашої країни, народне надбання, на яке кожна людина має право. Вони лагідно захищені від руйнівного людського впливу та водночас відкриті для кожного, хто хоче насолодитися їхньою красою. 

А літо,мабуть, найкращий час для мандрівок рідною країною, яка зберігає безліч прекрасних місць і загадок, які здатні здивовувати, закохувати і манити до себе знову і знову. Навіть дуже короткого проміжку часу вистачить для чудового відпочинку.