Закріплюємо знання та навички на виробництві

09 квітня  2019 року з метою закріплення теоретичних знань з будови та експлуатації комп’ютерних систем, а також мережевого периферійного обладнання учні, що навчаються за професією  4112 Оператор комп’ютерного набору, під керівництвом викладача Володько М.Ю. відвідали ІТ-департамент  ПрАт «Росава», де співробітники департаменту  Марковський  Р.В.  та Чернишов О.О.  провели  практичне заняття щодо усунення несправностей мережевого обладнання — лазерного принтера марки Нр laserjet 1022.

Начальник ІТ департаменту – Кочетков О.В. розкрив секрети процесу експлуатації та обслуговування комп’ютерної мережі підприємства, ознайомивши учнів  із програмним забезпечення серверної станції та способами управління нею.

Учні групи ОП 1-2 під керівництвом ІТ – техніка - Іванюка Д.Л. оволоділи практичними навиками щодо обслуговування мережевого обладнання та методикою заміни конструктивних елементів.

У ході виконання практичних завдань керівником ІТ – департаменту було відзначено, що учні мають ґрунтовні теоретичні знання, що дозволило їм  швидко виконати практичну роботу.

Учні переконались, що теоретичні та практичні навички, отримані під час навчання  в коледжі, сьогодні активно застосовуються на потужних та сучасних підприємствах.