Лекційно-практичне заняття на базі ПрАТ «РОСАВА»

09 квітня 2019 року студенти  коледжу, що навчаються за спеціальністю  Інформаційна, бібліотечна та архівна справа Діловодство під керівництвом викладача Алієвої Т.М. відвідали  лекторій - практикум  на базі ПрАТ «Росава», яке є сучасним, модернізованим підприємством міжнародного рівня. Основні напрями діяльності підприємства – виробництво шин та гумово-технічних виробів.

Лекційно-практичні заняття були проведені  керівниками відділу кадрів, канцелярії та архіву.

Заняття проводились з метою розширення і закріплення знань, одержаних студентами при вивченні теоретичного матеріалу спеціальних дисциплін, набуття практичних навичок системного аналізу електронного документообігу та інформаційної діяльності підприємства.

Під час заняття студенти ознайомились із специфікою роботи та дізналися про структуру підприємства. Студенти  мали змогу вдосконалити  теоретичні знання та практичні вміння з організації та забезпечення діловодства, електронного документообігу, документаційного та інформаційного обслуговування управлінської діяльності та архівної справи.

Студенти брали активну участь в обговоренні, задавали питання, що стосувалися організації роботи діловода на підприємстві.

Висловлюємо подяку керівництву ПрАТ «Росава» за теплий та дружній прийом!