Застосування сучасних інформаційних технологій у проектах STEM-освіти

12 квітня 2019 року учні , які навчаються за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» разом зі студентами І та ІІ курсу спеціальності «Видавництво та поліграфія» під керівництвом Кулик К.А. та  Володько М.Ю. відвідали  щорічну Міжнародну масштабну виставку електроніки та комп’ютерної техніки – СЕЕ 2019, що проходила на базі виставкового центру «КиївЕкспоПлаза» у м.Київ.

Метою даного заходу було ознайомлення учнів та студентів відділення інформаційно – комунікаційних технологій з лідерами світової індустрії різних галузей ІТ - технологій.

На стендах провідних компаній світу наші вихованці змогли не лише побачити, а й детально ознайомитися з принципами роботи  найновітніших продуктів: смартфонів, планшетів, розумних годинників, 3D принтерів та 3D-ручок, роботів, дронів, платформ електронних будівельних блоків, мекканів,  ультрабуків, електронних книг, БФП, принтерів, уніфікованих комунікацій, бездротового зв'язку, мережевої безпеки, відеоконференцій, хмарних технологій, серверів та систем зберігання, активного та пасивного мережевого обладнання, системно-прикладного програмного забезпечення, що постачаються ERC, а також поспілкуватись із представниками компаній, що співпрацюють з навчальними закладами  в  STEM проектах, задати їм актуальні  питання та поділитись враженнями щодо застосування таких технологій в їх навчальних закладах.

Учні та студенти отримали можливість переконатися в тому, що спеціалісти їхньої галузі необхідні сьогодні на ринку праці, так як сфера ІТ -  технологій розвивається надшвидкими темпами. Вони усідомили, що теоретичні та практичні знання і навички, отримані під час навчання в коледжі, їм обов’язково знадобляться на майбутніх робочих місцях. Зі слів та вражень студентів можна зробити висновок, що вони зрозуміли  правильність свого вибору, обравши навчання в нашому коледжі.