Навчальне заняття на базі Центрального державного кінофотофоноархіву України імені Г.С. Пшеничного

12 квітня 2019 року викладачі відділення інформаційно-комунікаційних технологій Кулик К.А. та Володько М.Ю. організували проведення навчального заняття для студентів спеціальності «Комп’ютерна обробка текстової, графічної та образної інформації» та для учнів професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» на базі Центрального державного кінофотофоноархіву України імені Г.С. Пшеничного.

Під час заняття в архіві було проведено лекцію з історії створення установи, продемонстровано фрагменти документальних фільмів, унікальні фотодокументи ХХ століття та фотодокументи на склі. Студентів та учнів ознайомили із умовами та особливостями зберігання документів у сховищах, технічним та програмним забезпеченням процесу оцифрування архівних матеріалів в приміщеннях кіно-, фото- і звуколабораторій.

Заняття, проведене співробітниками архіву, мотивувало учнів та студентів відділення інформаційно-комунікаційних технологій до набуття практичних навичок із обробки різних видів інформації, технологій їх опрацювання, процесів реставрації та виготовлення якісних копій кінофотофономатеріалів із застосуванням сучасних інформаційних технологій.