Закриття Днів науки та творчості 2019

У третю суботу травня в Україні відзначається День науки, який  цьогоріч він припадає на 18 травня. Це гімн науці, це уславлення крилатих, одержимих наукою та творчістю людей! Цей день – це також свято всіх, хто вносить свій вклад у розвиток науки: від студента та аспіранта до відомого вченого.

21 травня в актовій залі коледжу були підведені підсумки Днів науки і творчості, що тривали протягом  місяця. Проведені заходи – семінари, захисти творчих проектів, робота інтелектуальних клубів, майстер-класи, презентації творчо-пошукових робіт, конкурси фахової майстерності, екскурсії були спрямовані на формування у студентів та учнів більш глибоких знань з обраних спеціальностей, на збагачення загального інтелекту та мотивацію до самовдосконалення і творчості. З вітальним словом до студентів, учнів, педагогів звернулася директор коледжу, Заслужений працівник освіти України Степура Алла Олегівна.

Голови циклових комісій проаналізували досягнення студентів та учнів коледжу, дали оцінку проведеним під керівництвом педагогів  інтелектуальним, пізнавальним та творчо-пошуковим  заходам, конкурсам фахової майстерності різних рівнів  з кожної спеціальності та професії.

Присутні в залі ознайомилися з колекціями зачісок різних епох, виконані студентами та учнями випускової циклової комісії «Перукарське мистецтво»,  та з новою колекцією одягу «REVIVAL», представленою учнями та студентами випускової циклової комісії напряму «Легка промисловість». Кращі з кращих серед студентської та учнівської молоді були відзначені грошовими винагородами, Дипломами та Грамотами коледжу.