Тренінг «Розвиток громадянської компетентності в освітньому процесі»

05.06.2019 р. в інформаційно-ресурсному центрі для педагогів коледжу відбувся тренінг «Розвиток громадянської компетентності в освітньому процесі». Тренінг провели Ольга Боярчук, Людмила Микитюк - старші викладачі кафедри педагогіки, психології та менеджменту освіти КНЗ КОР "Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів", тренери всеукраїнських та міжнародних освітніх програм і проектів.

Громадянська компетентність є однією з ключових компетентностей формування людини-громадянина. Сучасному педагогу потрібно чітко уявляти, в чому полягає сутність такого складного особистісного феномена як громадянськість, щоб формувати його у студентів та учнів під час будь-якого навчального заняття.

Під час тренінгу учасники проаналізували суть базових понять демократії і прав людини, опанували  нові техніки та прийоми формування громадянської компетентності в освітньому процесі. Тренери запропонували практичний інструментарій для набуття громадянських компетентностей, громадянських цінностей і орієнтирів педагогів.

Дякуємо тренерам заходу Ользі Боярчук та Людмилі Микитюк за високий рівень професіоналізму, продуктивну роботу та позитивну атмосферу.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!