Міжнародні виставка реклами, маркетингу та сучасного друку REX, Т-REX – 2019

26 вересня 2019 року студенти груп  В-1 та Кс-2 під керівництвом педагога Володько М.Ю. відвідали Міжнародні виставка реклами, маркетингу та сучасного друку REX , Т-REX – 2019.

Студенти стали учасниками практичного майстер-класу на тему: «Використання лазерного гравіювання на різних поверхнях» від провідної української компанії «Lazer».

Представники підприємства радо ділились зі студентами досвідом щодо устаткування, програмного забезпечення та його налаштувань для отримання якісного відбитку на поверхнях при застосуванні лазерного устаткування.

Студенти коледжу Парада М.М, Степаненко Р.Г., Кудряєва С.В. та Вахвська М.О. стали учасниками спікер-обговорення у питаннях  співпраці роботодавців поліграфічної галузі України та навчальних закладів».  В результаті студентів коледжу спеціальності «Видавництво та поліграфія. Комп’ютерна обробка текстової, графічної та образної інформації » запрошено для проходження практики до одного із найбільших підприємств поліграфії України  – «Wolf».

 

Даний захід дав можливість зрозуміти студентам, що спеціалісти їхньої галузі необхідні сьогодні на ринку праці, так як сфера поліграфії  розвивається швидкими темпами.