Тренінг «Дезінформація та маніпуляції». Very Verified: курс з медіаграмотності.

28 жовтня 2019 р. в інформаційно-ресурсному центрі коледжу в рамках проходження курсу з медіаграмотності відбувся п’ятий тренінг на тему: «Дезінформація та маніпуляції».

Учасники курсу навчалися розрізняти типи маніпуляцій у традиційних і соціальних медіа: фейки, дезінформацію, боти, тролі та багато іншого. Також студентами та викладачами коледжу були презентовані фінальні проєкти: створення плакату для людей, що мають спільний вид медіапростору про конкретний тип медіа й можливі маніпуляції в ньому; створення освітнього допису для своїх підписників у соцмережах, присвячений медіаграмотності;  підготовка доповіді для дорослої аудиторії на тему: «Медіа: як користуватися та на що варто звертати увагу».

Після закінчення курсу з медіаграмотності його учасники отримали сертифікати від Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів «IREX».

Дякуємо тренеру-фасилітатору курсу з медіаграмотності на платформі EdEra при підтримці міжнародної організації IREX Манжосу Юрію за проведення з 24 вересня до 28 жовтня 2019 року курсу тренінгів «Very Verified: курс з медіаграмотності»! Цей курс надав можливість учасникам через інноваційні методики та ресурси сформувати особисті медіакомпетентності та навички аналізу, сприяв розвитку критично мислити.