Лекційно – практичне заняття на базі Software and Computer museum

31 жовтня 2019 року учні групи Оп 3-4, що навчаються за професією Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення разом зі студентами  спеціальності 186 Видавництво та поліграфія, групи В-1 під керівництвом викладачів Кулик К.А.,Володько М.Ю. та Корнієнко О.В. стали учасниками  лекторію – практикуму на тему: «Еволюція ЕОМ» від першого українського музею комп’ютерної техніки та програмного забезпечення  – Software and Computer museum, що розташований у  в  м.Київ.

Заняття дало можливість нашим вихованцям  пройнятись духом історії тих  речей, які зараз стали невід’ємною частиною життя кожного з нас, здобути теоретичні знання щодо основних епох розвитку ЕОМ на прикладі експонатів музею  та практичні вміння щодо комплектування системних блоків персональних комп’ютерів та їх програмного забезпечення, а також «поспілкуватись»  із роботом «Джібо», що наділений штучним інтелектом .

Учні та студенти переконались в тому, що Software та ідея його створення стали запорукою комп'ютеризації світу. І сьогодні Software є причиною розвитку Hardware в усьому світі.