Навчальне заняття на базі Київського планетарію

31 жовтня 2019 року учні групи Оп 3-4, що навчаються за професією Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення разом зі студентами  спеціальності 186 Видавництво та поліграфія, групи В-1 під керівництвом викладачів Кулик К.А.,Володько М.Ю. та Корнієнко О.В. стали учасниками  лекційного заняття від провідного спеціаліста Київського планетарію щодо особливостей поєднання спеціально спроектованої будівлі та синтезованої системи з оптико-механічного проектування зоряного неба  та цифрових проекційних системи, що і дозволяють демонструвати видовищні програми та фільми у форматі 360º.

Завдяки новітнім технологіям учні та студенти отримали можливість не лише закріпити знання щодо фізичних та кліматичних характеристик планет Сонячної системи, а й відчути на собі спец ефекти, серед яких і  ефект присутності.

Учні та студенти переконались в тому, що завдяки поєднанню високотехнологічного обладнання та новітніх технологій повнокупольного відео можливо наблизитись до космічної реальності.