Заняття живопису з Тетяною Максимовою

Професія художника модельєра зачіски та макіяжу та техніка-конструктора є творчою і відноситься до професій типу «Людина – художній образ». Фахівці цих професій повинні володіти не тільки фаховими знаннями, а й вивчати художні дисципліни, які безпосередньо формують художньо-творчі компетентності спеціалістів, що  вигідно відрізняються широким діапазоном знань, гнучким мисленням, творчим підходом до вирішення нагальних проблем, здібностями до організаційної, управлінської та науково-дослідної роботи. Однією з інноваційних форм досягнення цієї мети є виставки і майстер класи.

7 листопада студенти груп ХМ-1 та М-4 відвідали виставку батику та живопису білоцерківської художниці Тетяни Максимової у виставковій залі бібліотеки № 8, на якій студентам вдалося зрозуміти тонкий зв'язок між живописними засобами, технікою, сталими правилами, колоритом та польотом фантазії художника.

Тетяна Максимова – член Національної спілки художників України, член Білоцерківської спілки майстрів декоративно-ужиткового мистецтва. З 2008 року майстриня веде активну творчу діяльність, учасниця багатьох виставок і конкурсів.

Мабуть, головне, що можна відзначити переглядаючи картини художниці, це світлий настрій, гармонійність і поетичність  її робіт. У них природа ніби прокидається і постає з вранішнього туману, а іноді яскраво буяє в сонячних променях. Вражає й чудове володіння майстринею живописними техніками.

Запрошуємо небайдужих до краси живописного мистецтва відвідати виставку!