Лекційно-практичне заняття на базі Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості

8 листопада 2019 року для учнів професії Оператор комп’ютерного набору під керівництвом викладача Кулик К.А. відбулось лекційно-практичне заняття на тему: «Сучасна організація управління установою за допомогою Єдиної інформаційно-аналітичної системи служби зайнятості».

Провідний фахівець з питань зайнятості відділу працевлаштування населення Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості Дикун Наталія Дмитрівна зазначила про значимість формування та ведення єдиної електронної бази служб зайнятості на державному рівні, а також ознайомила студентів із особливостями автоматизації організаційно-технологічних процесів у структурних підрозділах служби зайнятості на основі Єдиної інформаційно-аналітичної системи. 

Учні закріпили теоретичні знання та практичні навички щодо порядку проектування баз даних та організації рівнів доступу до інформації, а також опрацювали особливості організації взаємодії як між структурними підрозділами Державної служби зайнятості, так і між органами державної влади, що здійснюють заходи щодо сприяння зайнятості населення, на основі Єдиної інформаційно-аналітичної системи служби зайнятості. Учні розглянули справи на паперових носіях та відповідно в електронному вигляді, ознайомилися із структурою та посадовими обов’язками працівників архівного підрозділу.

Заняття, що проводяться в умовах реального професійного середовища, дозволяють закріпити теоретичні положення навчальних дисциплін і сприяють вдосконаленню практичних умінь та навичок.