«Я – українець!»

Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробили цілих дві революції – Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013-2014 року - Революція Гідності. Революція відбулася не лише в політичному житті країни. Вона відбулась у нас самих, у нашій свідомості.

21 листопада учні групи ОП 5-6 підготували і провели захід приурочений до Дня Свободи і Гідності,  з метою утвердження ідеалів свободи і демократії, віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року-лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору.

Вони розказували, демонстрували відео, читали вірші, співали пісні та відображали події Революції Гідності, нагадали присутнім в актовій залі, як все починалося 21 листопада 2013 року і до найбільш драматичного етапу революції – подій у лютому 2014 року і Євромайдану. Учні довели присутнім, що є безліч здобутків українців, які не зітруться з пам'яті ні за яких умов і, ми маємо пишатися своїми традиціями, мелодійними піснями, квітучими ланами і кожною частинкою своєї неосяжної Батьківщини і з гордістю казати: «Я – українець!»