Підсумки роботи органів студентського самоврядування коледжу

26 грудня в інформаційно-ресурсному центрі коледжу відбулося засідання студентської ради та активів академічних груп на тему «Звітування та підведення підсумків роботи органів студентського самоврядування за півріччя навчального року».

В доповідях голова студентської ради коледжу та голови робочих органів відзвітувалися про виконану роботу в своїх комісіях, розподілили й окреслили чіткі планові показники та завдання на ІІ півріччя.

Зазначалося, що в цілому ефективність роботи органів студентського самоврядування нашого навчального закладу є високою. Адже, цілеспрямованість, дружність, мобілізація зусиль, узгодження спільних дій і відповідальності – і є запорукою, підґрунтям для забезпечення цієї ефективності.

Напередодні Новорічних свят на засіданні панувала особлива атмосфера. Щирі привітання, найкращі побажання один одному – зігрівали юні серця у зимовий день та заряджали енергією, позитивом і святковим настроєм. І, звичайно ж, Дід Мороз і Снігуронька потішили учасників свята подарунками та смаколиками.