Он-лайн ресурси в педагогічній діяльності як засіб підвищення ефективності співпраці зі студентами

За результатами багатьох наукових досліджень Інтернет-ресурси та інформаційні технології стали невід’ємними складовими життя та діяльності молоді. У сучасних умовах навчання одними із найбільш активних споживачів Інтернет-ресурсів є студентська молодь.

З метою підвищення результативності співпраці педагогів та студентів членами циклової комісії «Документознавство та комп’ютерні технології» 14 січня 2020 року проведено майстер-клас щодо застосування он-лайн платформ по роботі із середовищами: Classroom, Joomag та MPEG VideoWizard, а також ресурсами опрацювання PDF-файлів.

Педагоги коледжу мали можливість здійснювати конвертацію текстових файлів у міжплатформенний відкритий формат електронних документів, представлений у двовимірному інформативному просторі.

Учасники заходу працювали із платформою, яка призначена для редагування відеофайлів MPEG-1, MPEG-2, AVI, WMV, VOB і інших популярних форматів.

Присутніх було ознайомлено із багатофункціональною платформою цифрового видавництва Joomag для створення інтерактивного контенту та багатоканального поширення.

Результатом роботи воркшопів стало систематизоване розміщення матеріалів, засобами веб-сервісу Google Classroom, який покликаний спростити процес обміну файлами між педагогами та студентами, а також оцінку завдань безпаперовим способом.