Молодіжний фестиваль «ПРОФ FEST OK»

Успіх і щастя, радість і задоволення від життя, залежить безпосередньо від кожного з нас, від того, наскільки правильно кожен обере свій шлях у майбуття. А від того, наскільки успішно зроблено вибір професії, залежить вдалий старт у доросле життя. Для учнів шкіл гарною можливістю є нагода безпосередньо побувати в закладах професійної освіти та отримати особисте враження від них.

Саме тому, щоб допомогти учням загальноосвітніх шкіл з визначенням майбутньої професії,  22 січня 2020 року в стінах Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну було проведено молодіжний фестиваль «ПРОФ FEST OK» .

 

 

Під час профорієнтаційного фестивалю, учні мали можливість ознайомитися з особливостями професій та усвідомити її важливість в житті, дізнатися умови вступної кампанії, відвідати практичні воркшопи за обраним напрямом.

Тож із задоволенням майбутні абітурієнти брали участь в практичних майстер-класах з повсякденного макіяжу,  плетіння креативної коси, створенні локальної мережі, застосування 3 D принтерів у поліграфії; виготовленні ЕКО-сумок , дизайну костюму та інших не менш цікавих.

По завершенню воркшопів за практичними платформами «Перукарське мистецтво», «Комп’ютерні технології», «Дизайн в одязі» , мали змогу безпосередньо, під час екскурсій побачити сучасні майстерні і  навчальні центри.