Батьківські збори 2020

31 січня 2020 року в Білоцерківському коледжі сервісу та дизайну відбулися загальноколеджанські батьківські збори. Традиційно для батьків першокурсників в актовій залі проводився концерт, який підготували студенти коледжу. 

З вітальним словом до батьків звернулася директор коледжу Алла Степура,  яка відмітила, що студенти перших курсів досить швидко адаптувалися до навчального закладу і вже мають певні успіхи у навчальній, виховній та  спортивній діяльності. Директором коледжу було відмічено кращих учнів та студентів, окремим батькам за належне виховання та турботу про освіту дітей було вручено подяки.

Учні та студенти потішили батьків та всіх присутніх в залі своїми особистими досягненнями, творчими спрямуваннями та перемогами. А виступи ансамблю барабанщиць, театру моди та зачіски «Діамодус», музичні композиції та хореографічні постановки, що лунали у залі, переконали присутніх, що саме в цьому навчальному закладі створені всі умови для набуття хороших фахових знань та різнобічного розвитку.

По закінченню урочистості, батьківські збори продовжувались у закріплених аудиторіях, де батьки мали можливість поспілкувалися з класними керівниками про особисті досягнення дітей.