Швейне відділення

 здійснює підготовку за:

освітньо-кваліфікаційним рівнем 

 молодшого спеціаліста

Спеціальність  182 Технології легкої промисловості, спеціалізація "Моделювання та конструювання промислових виробів"

Спеціальність  5.05160201 Швейне виробництво

  • на основі 11 класів – 3 роки навчання
  • на основі 9 класів – 4 роки навчання 

освітньо-кваліфікаційним рівнем

кваліфікованого робітника

Професія   7435 Закрійник

Професія   7433 Кравець

  • на основі 11 класів – 1 рік навчання
  • на основі 9 класів – 3 роки навчання 

 

Курсова підготовка на госпрозрахунковій основі: 

  • Закрійник (термін навчання 4 місяці);
  • Кравець (термін навчання 4 місяці)

Запрошуємо здобути освіту та отримати

диплом державного зразка

Навчальний заклад співпрацює з ВНЗ ІІІ, ІV  рівнів акредитації, тому є можливість отримати повну вищу освіту на пільгових умовах. 

Протягом 50-ти років існування навчального закладу, незмінною залишається підготовка фахівців для підприємств швейної галузі з професії “Кравець” та “Закрійник”. На сьогодні швейне відділення є найбільшим в коледжі. У 2003 році розпочалася підготовка студентів за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст за спеціальністю “Моделювання та конструювання виробів народного вжитку”. У 2005 році була ліцензована спеціальність “Швейне виробництво”.

На відділенні навчається 350 студентів; серед них за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст – 220 студентів, за освітньо-кваліфікаційним рівнем кваліфікований робітник – 130 студентів. Щорічно відділення випускає близько 150 висококваліфікованих спеціалістів, що стають працівниками провідних підприємств швейної галузі.

Спеціальну професійну підготовку студентів здіснює кваліфікований викладацький склад циклової комісії напряму “Легка промисловість”, до складу якої входять справжні фахівці та віддані своїй справі педагоги.

Формування та зростання професійної майстерності здійснюються з використанням новітніх педагогічних технологій, мультимедійного обладнання, а також комп’ютеризованих систем навчання, зокрема, сучасних систем автоматизованого проектування одягу “Конструктор” та “Технолог”.Практична підготовка проходить у сучасних швейних лабораторіях, оснащених новітнім обладнанням фірм “Siruba” та “Typical”. 

Студенти нашого відділення стають переможцями Всеукраїнських конкурсів професійної майстерності. Їх колекції одягу отримують високі оцінки фахівців. Так, в в творчій лабораторії за останні роки створено понад 15 колекцій одягу, які здобули нагороди на міських та Всеукраїнських конкурсах.

На відділенні працюють студентське бюро «Кутюр’є», Театр Моди та зачіски «Діамодус», які очолює Поліщук Оксана Володимирівна. Під її чуйним керівництвом студенти перевіряють свою майстерність у проектуванні, виготовлені та демонстрації одягу. Студенти є постійними учасниками міських, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів моди.